Saint-Martini saar

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Saint-Martini saar kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Saint Martinis

Saint Martin on osa Kariibi mere põhjapoolsest tuulerõivast saarest. See hõlmab kahte erinevat riiki, mis on jagatud põhjapoolse prantsuse osa nimega Saint Martin ja Lõuna-Hollandi osa Sint Martee.

Viimaste kinnisvarabuumidega ei ole Saint-Martin'i kinnisvarainvesteeringute võimalused kunagi paremad. Kui soovite investeerida, on piiranguid väga vähe.

Saate osta kinnisvara müügiks Saint Martinis oma nimel või ettevõtte nimel. Isiklikke või ettevõtte kontosid saab avada kohalikes pankades. Kokkuvõttes on Saint Martinis kinnisvara ostmise protsess üsna lihtne.

Prantsuse Saint Martin'i kinnisvaraturg mõnevõrra erinev saare Hollandi poolest. Prantsuse Saint-Martin'is haldavad kinnisvaratehinguid alati notar, kes vastutab lõpliku akti koostamise eest ja omandab kõik asjakohased vara uuringud.

Suurim erinevus Madalmaade poolt on see, et prantsuse poolel on iga-aastased kinnisvaramaksud, iga-aastased turismimaksud ja olulised kapitali kasvutulu maksud. Püha Martini kinnisvaraturul on St. Martin'is müügiks palju huvitavaid võimalusi.

Püha Martini müügiks pakutavate alade pindala on prestiižne Oysteri tiigi ala Dawn Beachil, maalilises piirkonnas Kariibi mere saarel Saint Martin. Fantastiline vaade Atlandi ookeanile ja Kariibi mereäärne Püha Barthsi saar on selle ranniku lähedal asuva saare tugev punkt. Ainulaadse asukoha tõttu ümbritseb teid põhjaosa laguun ja lõunaosas ilus valge liivarandaga ookean.

Kui teie unistus on lõõgastuda oma korteris, mõisas või villas saarel, kui soovite osta Saint-Martin'is müüdava kinnisvara, pakume teile täielikku saareomandit, kus otsitakse iga eelarve ja elustiili. Meie eesmärgiks on pakkuda parimat teenindust, pakkudes samas ideaalse müügi- või rendiprogrammi saare omandi.

  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB